PL EN
smaczny symbiotyk czekoladowy
Bifico Bifico Junior Bifico Active

GanedenBC30

Co to jest GanedenBC30 ®

GanedenBC30 to naturalny probiotyk ("pożyteczny szczep bakterii"), dodawany do wielu produktów żywnościowych, napojów i suplementów. Stosuje się go w celu wspierania układu pokarmowego i odpornościowego człowieka.

GanedenBC30 jest obecny w blisko 130 produktach żywnościowych dla ludzi na całym świecie. Jest wytwarzany w Ohio w Stanach Zjednoczonych, przez firmę Ganeden. 

Dlaczego GanedenBC30 jest wyjątkowy ? 

GanedenBC30 jest probiotykiem niezwykle stabilnym, ze względu na zdolność komórek do wytworzenia zarodnika ochronnego. Podobnie jak nasiona roślin wysiane jesienią przeczekują przez zimę aż do wiosny, kiedy temperatura i wilgotność są optymalne do wzrostu, zarodniki GanedenBC30 także wstrzymują kiełkowanie i swój wzrost, aż do momentu kiedy dotrą do jelita. Dopiero wtedy następuje ich rozwój. 

Powłoka ochronna daje również GanedenBC30 zdolność do przetrwania trudnych procesów produkcyjnych żywności, okresu przydatności produktu do spożycia i wreszcie tranzyt przez układ trawienny - większość innych probiotyków po prostu nie ma zdolności do przetrwania takich zmian stresowych.

GanedenBC30 ma zdolność przetrwać gotowanie, pieczenie, zamrażanie, ściskanie (mieszanie, ubijanie), czego większość dostępnych probiotyków nie potrafi.

Badania GanedenBC30 

GanedenBC30 to zastrzeżony znak towarowy i nazwa opatentowanego szczepu bakterii probiotycznych Bacillus Coagulans GBI–30, 6086.

GanedenBC30 został przebadany i uznany za bezpieczny. Posiada certyfikat FDA GRAS (U.S. Food and Drug Administration Generally Recognized as Safe).

Został zbadany z potwierdzoną skutecznością działania w ponad 20 opublikowanych badaniach klinicznych.

Używany jako składnik, tylko aby zapewnić dodatkowe korzyści dla zdrowia konsumentów.

GanedenBC30 nie zmienia składu ani smaku produktów, w których jest obecny.

Szczegółowe opisy badań GanedenBC30 : 

https://www.ganedenprobiotics.com/probiotic-researchStrona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]